Valio toetab

Eesti ühe suurima piimatööstusena peab Valio oluliseks anda oma panus ühiskonna arengusse ja heaolu tõstmisesse. Seetõttu oleme oma sponsorlus- ja toetustegevuse suunanud peamiselt kolme valdkonda: tervislike ja sportlike eluviiside arengusse, sotsiaalse heaolu tõstmisesse läbi puudustkannatavate lastega perede toetamise ning kohaliku elu edendamisele meie kodupiirkondades: Laeva vallas ja Võru linnas.

TERVISLIKUD JA SPORTLIKUD ELUVIISID
Peame oluliseks tervislike ja sportlike eluviiside juurutamist juba lapseeast alates, seetõttu toetame peamiselt peredele suunatud spordiüritusi, kus suured ja väiksemad pereliikmed meeldivat ühist aega saavad veeta.

SOTSIAALSE HEAOLU TÕSTMINE
Meie ümber on liiga palju lapsi ja peresid, kelle igapäevane toimetulek on vaevarikas. Seetõttu oleme juba mitmeid aastaid toetanud puudustkannatavaid lastega peresid oma toodetega, et kasvueas noored toituks tervislikult ja mitmekesiselt ning kasvaksid tugevateks, tegutsemistahtelisteks eestimaalasteks.

Koostöös Eesti Toidupangaga jagasime 2011. aastal puudustkannatavatele lastega peredele üle 53 000 ning 2012. aastal juba rohkem kui 63 000 kohupiimakreemi ja -hõrgutise. 2012. aasta suvel omistas Eesti Toidupank Valiole Hea Südame Auhinna, mis antakse ettevõtetele, kes on oluliselt heategevusele kaasa aidanud (loe täpsemalt siit >>).

KOHALIKU ELU EDENDAMINE MEIE KODUPIIRKONDADES
Loeme oma kodupiirkondadeks asukohti, kus asuvad meie tehased: Laeva valda, kus asub meie Laeva meierei ning Võru linna, kus asub meie juustutehas. Oleme abiks ja toeks seal toimuvatele üritustele ning tegevustele nii palju kui jaksame.
 


Kui planeerite ülaltoodud valdkondadega seonduvaid tegevusi ning soovite selleks Valio toetust, saatke palun oma taotlus e-posti aadressile valio[A]valio.ee või täitke allolev vorm:

Sponsorlustaotlus