Valio - et tunneksid end hästi

Valio - et tunneksid end hästi

Valio toodab mitmeid piimatooteid, sealhulgas juustusid, mis valmivad Võru Juustutehases. Valio tootevalikust leiab igapäevaseid, aga ka funktsionaalseid piimatooteid, mille aluseks on Valio rahvusvahelise kontserni teaduslikud uuringud ja uued tootmismeetodid. Valio haldab erinevaid samas valdkonnas tegutsevaid kaubamärke.

 

Alma - puhas piim

Alma - puhas piim

Alma puhtast piimast kodumaised tooted on valmistatud suure armastusega. Lehmad, kellelt pärineb Alma piim, naudivad hoolitsust, ning Alma töötajad, kes piima maitsvateks toodeteks muudavad, teevad oma tööd suure pühendumusega, soovides Sulle pakkuda maitseelamusi, mis muudavad päeva eriliseks.

Puhas piim, puhtad mõtted, täisväärtuslikuks eluks!

 

Valio Gefilus - usalda oma kõhutunnet

Valio Gefilus - usalda oma kõhutunnet

Valio Gefilus piimatooted sisaldavad maailmas enimuuritud piimhappebakterit Lactobacillus rhamnosus GG, mis toetab soolestiku mikrofloorat, ning põhjamaalastele üliolulist päikesevitamiini D, mis koos LGG piimhappebakteriga aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Kõikide piimasuhkru suhtes tundlike inimeste rõõmuks on Valio Gefilus jogurtid ka laktoosivabad.

 

Valio PROfeel

Valio PROfeel

Valio PROfeel on loodud spetsiaalselt teadlikule toitujale (sh spordiharrastajale), kes otsib oma toidulauale tervislikke palasid, mis sisaldaks rohkelt valku, ent vähe süsivesikuid. Valio PROfeel toodetes sisalduv valk jääb ühe toote kohta vahemikku 18,4-21,6 g, mis on just sobilik kogus aktiivselt liigutavale inimesele. Aktiivse liigutamise alla käib igasugune liigutamine, mis on tavapärasest liikumisest aktiivsem – jooksmine, aeroobika, tants, jõutrenn, kiire kõndimine, rattasõit jne. Valio PROfeel tooted toidavad Sinu lihaseid, aidates Sul nii hoida need töökorras ning vähendades väsimust ja vigastusohtu. Valio PROfeel proteiinikohupiimakreemid, -jogurtid, -jogurtijoogid, juust ja kodujuust on välja töötatud koostöös Eesti kulturismi ja fitnessi meistrivõistluste aastatepikkuse võitja Ott Kiivikasega, mis tagab, et toodete toiteväärtused vastaks aktiivse eluviisiga inimeste vajadustele.
 

 

Valio Atleet

Valio Atleet

Atleet on üks armastatumaid juustukaubamärke Eestis, mille retsept on püsinud muutumatuna selle loomisest alates. 35 aastat vana retsepti autor on Võru juustutööstuse tehnoloog Valve Kelp, kellele omistati 1984. aastal Moskva rahvamajandussaavutuste näitusel Atleedi juustu ja tehnoloogia väljatöötamise eest pronksmedal. Struktuurilt on Atleet juustud õhuliselt pitsilised ning kvaliteedilt parimad ja usaldusväärsed nagu ikka Võru juustumeistritele omane. Atleet juustuseeriasse kuuluvad Atleet Originaal, Atleet Cheddar, Atleet Light ja Atleet Kuldne juustud ning lisaks ka Atleet juustusnäkid ja riivjuustude seeria.

 

 

Valio Forte

Valio Forte

Valio Forte juustud on parimast eestimaisest piimast valmivad populaarseimad ja ainukesed Eestis toodetavad kõvad itaaliapärased juustud, mis valmivad Võru juustumeistrite käe all ning laagerduvad 10, 16 või 20 kuud Võru juustulaos, kus on loodud kõik vajalikud tingimused ja tehnoloogia kõvade  juustude laagerdamiseks Itaalia juustukeldritega võrreldavates  tingimustes. Nii jõuavadki Eesti tarbijateni tõelised naudingujuustud - Valio Forte Classico, Superiore ja Speciale.


Valio Forte Speciale juust on hinnatud Eesti Parim Toiduaine konkursil tiitliga Eesti Parim Piimatoode 2013 ning sai ka Eesti Peakokkade Ühenduse liikmetest koosneva kokkade žürii lemmikuks piimatooteks.

 

Valio Royal Gouda

Valio Royal Gouda

Kuigi Gouda juustutüüp on pärit Hollandist, on Valio Gouda juustud läbinisti Eesti tooted, mis valmivad kvaliteetsest eestimaisest piimast Valio Võru juustutehases. Valio Royal Gouda juustude sari on ainulaadne Eesti turul, kuna sarjas on esindatud  erineva küpsusastmega juustud, alustades noorest mahedamaitselisest ja lõpetades täidlase, rikkaliku maitsega juustuga. Valio Royal Gouda on juustukunsti meistriteos, mis teeb igast söömaajast sündmuse.

 

Eesti juust

Eesti juust

Eesti juust on läbi aegade olnud Eesti tarbija enimarmastatud juuste. Tihke konsistents, ühtlaselt jaotunud ümmargused augud, hõrk lõhn, mahe maitse - need on omadused, mis on ühe poolkõva juustu hea kvaliteedi märgiks.

 

Valio Lacey Swiss

Valio Lacey Swiss

Ameerikast pärit juustutüüp Lacey Swiss on maitselt Šveitsi Emmentali sarnane ning struktuurilt kaunilt pitsiline. Nende kahe omaduse sümbioosist sünnibki Lacey Swiss juust, mille külluslikus maitses leidub ühteaegu veidi magusust ja kerget mõrkjat maiku. See juust sobib kasutamiseks kõikjal: snäkina, pidulaual, võileival, küpsetistes jne.

 

Valio Eila

Valio Eila

Valio Eila piimatooted on garanteeritult 100% piimasuhkru- ehk laktoosivabad, kergendades seedimist ja kõrvaldades probleemid, mis on seotud laktoosi talumatusega.  Valio Eila tooted sobivad kõigile, kuid on mõeldud eelkõige inimestele, kellele tavapärastes piimatoodetes sisaldav laktoos vaevusi tekitab. Laktoositalutamatuse kohta võid lugeda lisainfot SIIT.

 

Valio Viola - Sest mulle maitseb!

Valio Viola - Sest mulle maitseb!

Maailmas on nii palju uusi asju mida proovida, kuid harjumused hoiavad meid vana küljes kinni. Traditsioonid on murdmiseks ja elu huvitavalt elamiseks. Ära lase elul endast mööduda ja julge proovida uusi asju!

Valio Viola sulatatud juustusid iseloomustab kreemine ja suussulav konsistents, sobides hästi nii leivale-saiale määrimiseks kui ka toiduvalmistamiseks. Valio Viola sulatatud juustud valmivad Võru Juustutehases parimate juustumeistrite käe all kodumaistest Võru juustudest, mis tagavad Violadele alati kõrge ja kindla kvaliteedi.